МОРОЗИВО ДЛЯ ЛЕСІ
До Дня народження Лесі Українки у 8-Б та 8-В класах було проведено незвичайну годину спілкування «Улюблене морозиво Лесі Українки». На зустріч з восьмикласниками до ліцею завітала Наталія Хіцова, спеціалістка Міжнародного медичного корпусу. Під час заходу присутні дізналися про маловідомі факти з життя славетної родини Косачів, поспілкувалися про нашу національну ідентичність і не тільки. Особливо захопилися розповіддю про Олену Пчілку, матір Лесі Українки. Пані Наталя зуміла в лекції про морозиво цікаво розповісти і про побут родини Косачів, і про їхню участь у міжнародних промислових виставках, де одночасно з першими морозивницями можна було побачити й придбати також книгу Олени Пчілки про український орнамент.
На завершення цікавої зустрічі на учнів чекав приємний сюрприз – пані Наталя пригостила всіх ожиновим морозивом власного приготування, саме таким, яке найбільше любила Леся Українка.
Дякуємо Точиліній Ірині Валентинівні за сприяння в організації заходу, а також класним керівникам Руденко Наталії Іванівні та Лук’янченко Ларисі Володимирівні.
Захоплюємося славетними українцями! Пишаємося нашими традиціями!

Рекомендовані новини