Наші ліцеїсти вчаться у науковців НУБіП України
Викладач кафедри англійської філології НУБіП України Медяник Ганна Андріївна разом з учнями 11-Б класу провела спільне заняття з англійської мови. Учні дискутували на теми соціальних проблем у нашому суспільстві, аналізували тексти, обговорювали та висловлювали власні думки. Ліцеїсти мали змогу поглибити свої знання з англійської мови та удосконалити навички читання і сприйняття мови на слух.
Старший викладач кафедри комп’ютерних наук Національного університету біоресурсів і природокористування України Міловідов Юрій Олегович провів для учнів Ірпінського академічного ліцею 11-А класу заняття наукового гуртка з «Основ програмування та ІТ» на тему “Оператори ітерації”. В процесі заняття діти розглянули цикли з передумовою (while), цикли з постумовою (do while) і цикли з лічильником (for).
Також для одинадцятикласників нашого ліцею відбулося засідання математичного гуртка на тему «Логарифмічні рівняння та нерівності». Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої та прикладної математики, Національного університету біоресурсів і природокористування України Тамара Іванівна Цюпій досить доступно і цікаво донесла учням методи розв‘язування логарифмічних рівнянь і нерівностей. Такі заняття гуртка проводяться кожного місяця, що є дуже корисним при підготовці випускників до НМТ.
Під час кожної важливої освітньої дії ліцеїсти отримують чимало корисних знань.
Учні Ірпінського академічного ліцею та вчителі висловлюють щиру подяку професорсько-викладацькому складу НУБіП України за можливість долучитися до основ наукових знань.

Рекомендовані новини