В ІАЛ НУБіП України пройшли заходи до Дня визволення України та Дня визволення Києва від фашистів.
28 жовтня наш народ відзначає День визволення України від фашистських загарбників. У цей день українці вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, мільйонів людей, які постраждали від дій фашистських окупантів, а головне – герої-воїнів Другої Світової війни, які є для нас прикладом мужності, відваги, жертовності та любові до Батьківщини.
У ході визволення України силами чотирьох Українських фронтів, які налічували понад 2,3 мільйонів осіб, протягом січня 1943 року – жовтня 1944 року було проведено серію блискучих наступальних операцій, в результаті яких 28 жовтня 1944 року радянські війська перейшли сучасний кордон України. Тож з нагоди цієї пам’ятної дати вчителька історії, класний керівник 9-А класу Шмарко Н. С. провела з учнями годину пам’яті “День визволення України від нацистських загарбників”.
6 листопада – День визволення Києва від фашистів. У цей день 1943 року в результаті Київської наступальної операції радянські війська розбили 15 німецьких дивізій та визволили столицю України від німецько-фашистських окупантів. З нагоди памятної дати Копил Н. М., вчителькою історії проведено патріотичну інформаційну годину з учнями 9-Б і 9-В класів “Визволення Києва” присвячену героям-визволителям міста Києва. Тож низько вклонімося всім тим, хто боронив і боронить нашу землю. Світла та вічна память мужнім героям-захисникам.

Рекомендовані новини