Наші ліцеїсти вчаться у науковців НУБіП України
18.10.2022 року з учнями 10-А та 11-А класів ліцею було проведено чергове заняття наукового гуртка «Основи програмування та ІТ». Проводив заняття старший викладач кафедри комп’ютерних наук Національного університету біоресурсів і природокористування України Міловідов Юрій Олегович. Тема заняття «Типи даних. Структура програми С++». У процесі навчання учні розглядали способи вирішення різноманітних за складністю алгоритмічних задач з масивами. На практичній роботі ліцеїсти набули практичних навичок у складанні програм.
​​Цього ж дня пройшло засідання математичного гуртка, котре провела викладач Національного університету біоресурсів і природокористування України Панталієнко Людмила Анатоліївна.
Тема заняття – «Вектори та їх застосування». Учні ліцею здобули поглиблені математичні знання з цієї теми. Цікаві презентації, оригінальні задачі не залишили байдужими старшокласників. Такий вид роботи стане в пригоді для вивчення та повторення подальших тем з предмету, а також для підготовки до ЗНО з математики.

Рекомендовані новини