День Європи в Україні відзначається в третю суботу травня як день спільних цінностей, спільної історії. Багаторічній досвід відзначення Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День є справою державного значення та великим кроком у напрямку євроінтеграційного курсу нашої держави. Святкування Дня Європи в Україні – це можливість ознайомитись із європейськими традиціями, культурним надбанням, поширення ідей європейської ідентичності та європейських цінностей.
Напередодні свята вчителі англійської мови Хромчак Наталія Володимирівна і Кордонець Наталія Петрівна провели з учнями 9-х і 10-х класів виховну годину на тему “Європа – наш спільний дім”. Мета заходу була спрямована на розвиток в учнів власних суджень щодо місця України в Європейському суспільстві, а також на виховання почуття відповідальності, гідності, патріотизму та любові до історії нашої держави, традицій, звичаїв нашого народу. Відвідавши онлайн захід, діти створили тематичні відео.
В умовах сьогодення День Європи – чудовий привід висловити подяку Європейському Союзу за підтримку та допомогу в боротьбі з російським окупантом. Сподіваємося, що незабаром Україна стане повноправним членом ЄС. Перемога буде за нами! Миру нам усім! Миру Україні!!!!!!!! Україна була, є і буде!!!!!!!!

Рекомендовані новини