Сьогодні день пам’яті трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, яка призвела до однієї з найбільших техногенних і екологічних катастроф у історії людства. Ця аварія торкнулася життя цілих поколінь і завдала неповторних втрат. Спричинила забруднення навколишнього середовища на довгі роки, перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей, а найтрагічніше – трагедія забрала невинні людські життя.
З метою згадати трагічну подію в історії та виховання поваги в підростаючого покоління до подвигу тих людей, які працювали над ліквідацією аварії, в ІАЛ НУБіП України пройшли виховні заходи у режимі онлайн. Класний керівник 9-В класу Токар І. В. провела інформаційну годину “Гіркий присмак полину”. Діти пройнялись болем трагічної події, яка сталася в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС і створили відео. Ірина Бокало класний керівник 7-А класу провела для учнів виховну годину “Чорнобиль – чорний біль нашої держави”. Відвідавши захід діти зрозуміли трагізм події та записали відео. А також створили презентацію “За крок до другої катастрофи”. В якій висвітлили події сьогодення, події війни 2022 року. Коли рашистські окупанти увійшли на територію Чорнобильської станції. Не розумний вчинок загарбників довго буде даватися їм взнаки. А Рудий ліс і його підвищений фон радіації не залишить можливості для життя окупантам! Рік за роком спливає, але для України Чорнобиль залишається не загоєною раною. Ми повинні пам’ятати про цю страшну трагедію, яку пережили українці.
Щиро вдячні класним керівникам і учням, які у такий не простий для нас усіх час згадали тих, хто в далекому 1986 році приборкали аварію, жертвуючи своїм життям! Миру нам усім! Миру Україні!!!!!!!! До Перемоги тільки разом!!!!!!!!

https://www.facebook.com/irpinliceum/posts/1172079790229748

Рекомендовані новини