23 січня 2022 року команда учнів Ірпінського академічного ліцею НУБіП України у складі Хаб’юка Артема, Волошенка Владислава та Ковальчука Ігора на чолі з координатором кандидатом педагогічних наук, вчителем інформатики Іщук Анастасією отримала нагороди за І місце у чемпіонаті з кіберспорту серед учнів Київської області.

Церемонію нагородження провели заступник голови КОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Шугалій, начальник управління молоді та спорту КОДА Сергій Тимофєєв, директор департаменту економіки та цифровізації КОДА Наталія Погребна та голова правління Федерації кіберспорту України Іван Данішевський.

Переможцям вручили Дипломи І ступеня, цінні подарунки та вітальні листи від голови КОДА Василя Володіна. Участь у змаганнях дала поштовх для започаткування розвитку кіберспорту в Київському регіоні. Це можливість для учнів реалізовувати сміливі ідеї та досягати перемог. «Вір у себе, у свої сили, у свою мрію, став перед собою найскладніші завдання та досягай поставленої мети, і це стане потужним імпульсом у розвитку та процвітанні Київщини!», – йдеться у зверненні Василя Володіна до учнів.

Приєднуємося до вітань і бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Вперед до нових перемог!

” Дякуємо директору ІАЛ НУБіП України Світлані Березинець за сприяння проектній діяльності, розвиток творчого потенціалу учнів та педагогів закладу, створення належних умов для якісної освіти – запоруки успішного майбутнього нашої громади.” – Управління освіти і науки Ірпінської міської ради

Ірпінський академічний ліцей
Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=424353676142374&id=100057032366663

Рекомендовані новини