День 21 січня в нашому ліцеї був доволі насиченим. У цей день більшість учасників освітнього процесу прийшли у вишиванках. Учні 10-11 класів переглянули та обговорили фільми «Акт Злуки: відтворення історичної правди» та «22 січня – День Соборності України». Переглядаючи стрічки, учні отримали відповіді на багато запитань і зрозуміли, що двадцяте століття залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. З ініціативи учнівського самоврядування та членів рою «ІАЛ СІЧ» із метою відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу на великій перерві пройшли флеш-моби: «Живий ланцюг єднання», «Україна в моєму серці». Всі охочі мали змогу долучитися до патріотичних флеш-мобів.
Класними керівниками і вчителями історії проведено тематичні уроки, інформаційні години, години спілкування «22 січня – День соборності України» «Україна єдина і соборна держава», «На шляху до соборності», «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».
Класним керівником 8-А класу Іщук А.А. проведено відкриту виховну годину «Україна соборна держава». Метою заходу було стимулювати інтерес до минулого України, звичаїв та традицій українського народу, закріпити знання про державні символи, визначні події та відомі постаті новітньої історії. Під час проведення заходу Анастасія Анатоліївна та учні прикріпили до одягу символічні синьо-жовті стрічки. Ведучі в своїх виступах розповіли про історичне значення Соборності України, сучасні тенденції розвитку незалежної української держави, привітали присутніх із такою знаменною датою. Родзинкою в проведенні заходу стало читання акровірша та створення учнями слова «СОБОРНІСТЬ». Захід складався з декількох етапів, а на завершення було проведено цікаву інтелектуальну вікторину між учнями двох команд. Всі проявили кмітливість, винахідливість, вправність, показали свою згуртованість і командний дух. Тож проведені заходи, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави на сході України.

Вітаємо з ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Рекомендовані новини