Сьогодні не залишилось байдужих людей до долі України, а слова «патріот», «герой», «незалежність» набули для нас особливого значення
Прикладом героїзму і національної мужності стала оборона Донецького аеропорту, яка тривала 242 дні. Російські терористичні угрупування були вражені стійкістю та мужністю наших солдат настільки, що почали називати їх «кіборгами». Ворог щодня палив пекельним вогнем аеропорт, обстрілюв із усіх боків, але наші захисники міцно тримали оборону. Здавалось, що ніхто не може вижити в такому пеклі, але наші хлопці, раз за разом відбивали атаку.
Цю подію мають пам’ятати всі, тому 14.01.2022 року в ІАЛ НУБіП України відбулася низка заходів присвячених Дню пам’яті кіборгів. Класними керівниками проведено години пам’яті «Кіборги на захисті Вітчизни», «Пам’ятаємо кіборгів безсмертних». У старших класах відбулися інтерактивні бесіди «Вони вистояли – не вистояв бетон», які провела учителька історії Снігир Лариса Петрівна. Також відбувся перегляд і обговорення фільму «Аеропорт. Неповернення», який підготувала педагог-організатор Поляновська Вероніка Сергіївна. До Дня пам’яті кіборгів, які захищали Донецький аеропорт учні 10-В класу Ямчинська Ярослава та Свистак Владислава підготували коротке відео про нескорених героїв-українців. Кіборги є гідним прикладом любові, жертовності та мужності, про яких потрібно пам’ятати. Під час проведених заходів учні ліцею вшанували пам’ять наших героїв.

Рекомендовані новини