Дехто з наших ліцеїстів мріє стати науковцем, хтось пов‘яже своє майбутнє з підприємництвом, хтось обере інший напрямок, але всім як майбутнім компетентним фахівцям стануть у нагоді важливі навички: спостерігати, аналізувати та робити висновки, аргументувати свої думки, працювати в команді, втілювати ідеї на практиці. Ірпінський академічний ліцей – це освітній заклад, який дає можливість сучасній молоді здобути грунтовні знання, а в подальшому стати студентами коледжу та університету. Ліцей тісно співпрацює з Національним університетом біоресурсів та природокористування України. У співпраці з коледжем та університетом було започатковано профорієнтаційний проєкт, що дає можливість нашим ліцеїстам здійснювати безперервну освіту. Розкрити грані талантів юних особистостей, допомогти знайти своє покликання в житті допомагає гурткова робота. Особливого значення вона набуває в старших класах. З цією метою в ліцеї активно діють наукові гуртки, що стали результативним прикладом ефективної взаємодії провідних науковців НУБіП України та вчителів Ірпінського академічного ліцею. Це унікальна можливість долучитися до основ наукових знань та отримати слушні професійні дороговкази на майбутнє.

Протягом грудня викладачами НУБіП було проведено цікаві та змістовні заняття для наших гуртківців.

14 грудня викладачем університету Медяник Ганною Андріївною проведено заняття наукового гуртка на тему «Фальшиві друзі перекладача». Пропонована тема є актуальною та цікавою, тому що міжмовні омоніми (пари слів або фраз із різних мов або діалектів, які мають однаковий вигляд або однакове звучання) означають різні речі. Такі слова часто ускладнюють вивчення мови та створюють труднощі при перекладі. Ганна Андріївна в цікавій і доступній формі ознайомила ліцеїстів з лінгвістичним явищем омоніміі.

Цього ж дня для учнів 10-В та 9-Г класів завідувач кафедри біотехнології НУБіП України Кваско Олена Юріївна провела змістовну інтерактивну лекцію про генетично-модифіковані організми, їх використання, користь та шкоду. Учням цікаво було дізнатися про особливості генетичної інженеріі рослин, тварин та мікрорганізмів.

20 грудня відбулося чергове засідання наукового гуртка з економіки. Заняття на тему «Маркетингова цінова політика»провела доцентка кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі факультету аграрного менеджменту НУБіП України, кандидат економічних наук Барилович Олена Михайлівна.

22 грудня старший викладач кафедри комп’ютерних наук НУБіП України Міловідов Юрій Олегович провів для учнів 11-А класу заняття наукового гуртка з «Основ програмування та ІТ» на тему «Програмування мовою С/С++». У процесі навчання діти розв’язували задачі мовою програмування С++, аналізували прикладні задачі.

23 грудня старший викладач кафедри вищої математики НУБіП України Ружило Марія Ярославівна провела для учнів 11-Б класу заняття наукового гуртка з математики на тему «Логарифми. Властивості логарифмів».Ліцеісти пригадали основні поняття логарифмів та їх властивості, розв’язували різноманітні логарифмічні вирази, рівняння на застосування логарифмічних властивостей.

Щиро дякуємо викладачам університету за цікаві заняття наукових гуртків! Висловлюємо подяку нашим учителям-кураторам Несміян Тетяні Анатоліівні (біолого-технологічний напрямок), Хромчак Наталіі Володимирівні (філологічний напрямок), Точиліній Ірині Валентинівні (основи економіки та менеджменту), Іщук Анастасії Анатоліівні (основи програмування та IT, математика). #ІрпінськаМіськаРада#ІрпінськеУправлінняОсвітиіНауки#НУБіПУкраїни#ІФКНУБіПУкраїни

Рекомендовані новини