Саме завдяки пластунам акцію запровадили в Україні. Скаути привітали педагогічний колектив та учнів нашого ліцею з Різдвяними святами, розповівши про традицію передачі вогню, як символу Божого світла та тепла.

«Цей вогонь єднає нас з Христом! Сподіваємося, що і надалі будемо поширювати Вифлеємський вогонь як і щороку, з кожного дому, з кожного управління, школи, ліцею, лікарні чи будь-якого іншого місця. Бажаємо, щоб вогонь приносив Вам любов, щирість і радість!», – зазначив Тарас Мамчур.

Вифлеємський Вогонь завжди був передвісником свят, затишку і всього теплого, з чим асоціюється Різдво. Впродовж останніх років для багатьох Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем із Вифлеєму люди запалюють свічки під час Святої Вечері. Директорка нашого ліцею, Світлана Костянтинівна подякувала пластунам за те, що вони підтримують світлу традицію Вифлеємського вогню – передвісника свят, а головне – миру. Нехай цей Вогонь принесе добробут і спокій у кожну українську домівку!

Рекомендовані новини