Пояснювально-ілюстративний метод навчання з використанням інтерактивних комплексів забезпечує якісне засвоєння навчального матеріалу завдяки поєднанню словесного та зорового сприйняття інформації. Використання інтерактивних комплексів – це вихід на новий якісний рівень освіти. Навчання як цікавий і пізнавальний процес – ось, що потрібно сучасному поколінню!

З цією метою управлінням освіти і науки за підтримки Ірпінської міської ради придбано для навчальних закладів інноваційне мультимедійне обладнання. Відтепер у нашому ліцеі надсучасними мультимедійними комплексами обладнано ще кабінети біології, географії, математики, філології. Наш ліцей отримав також надсучасне обладнання, яке допомагає досліджувати, вивчати та реалізовувати будь-які їдеї на практиці.

STEM – лабораторія – це новітній підхід до вивчення важливого матеріалу, який включає інженерію, програмування, робототехніку, математику, фізику, хімію та 3D- моделювання.

Однією зі складових лабораторії є 3D- принтер, що дозволяє суттєво підвищити ефективність освітнього процесу завдяки наближенню віртуального комп’ютерного середовища до реального тривимірного світу. 3D-принтер надає можливість проєктувати власні пристрої, програмувати моделі, створювати робочі зразки та 3Д-вироби. Дякуємо Ірпінський міській раді та управлінню освіти за підтримку та сприяння у впровадженні інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес нашого ліцею.

Рекомендовані новини