Співпраця Ірпінського академічного ліцею з Національним університетом біоресурсів і природокористування України – це вимога часу, яка ніколи не зменшується.
З метою забезпечення стабільної мотивації молоді на безперервну освіту кожного місяця у Ірпінському академічному ліцею викладачі НУБіП України для учнів ліцею проводять заняття наукових гуртків.
Під час кожної важливої освітньої дії ліцеїсти отримують чимало корисних знань.
18.11.2021 року учням 11-А, 11-Б, 11-В класів було проведено науковий гурток з математики на тему “Показникові рівняння” кандидатом фізико-математичних наук, доцентом кафедри вищої та прикладної математики Національного університету біоресурсів та природокористування України – Івановою Юлією Ігорівною.
23.11.21 відбулося засідання гуртка іноземної філології на тему «Україна. Українські традиції та культура». Головною метою роботи гуртка було подолання мовного бар’єру у спілкуванні англійською мовою. Учні повторили лексичний матеріал, практикувались в читанні, перекладі, аудіюванні.
​Старший викладач кафедри комп’ютерних наук, Міловідов Юрій Олегович, Національного університету біоресурсів і природокористування України 24 листопада 2021 р. провів для учнів Ірпінського академічного ліцею 10-А класу заняття наукового гуртка з «Основ програмування та ІТ» на тему “Програмування мовою С/С++”. В процесі навчання діти розв’язували задачі мовою програмування С++, аналізували прикладні задачі.
Цього ж дня пройшло засідання гуртка «Біотехнологія та екологія. Доцент кафедри фізіології і біохімії рослин НУБіП України Бабицький Андрій Ігорович провів для учнів 9-Г і11-В класів цікаву лекцію на тему “Фотосинтез “. Учні разом з викладачем розглянули механізм фотосинтезу, його значення для всіх живих істот.
26.11.2021 р. відбулось засідання гуртка «Основи економіки та менеджменту» на тему «Інтернет-трейдинг та інвестиції у біржові інструменти». Доцент кафедри організації підприємництва та біржової діяльності НУБіП України Яворська В.О. ознайомила ліцеїстів з основними аспектами роботи фондових ринків.
Учні Ірпінського академічного ліцею та вчителі висловлюють щиру подяку професорсько-викладацькому складу НУБіП України за можливість долучитися до основ наукових знань.

Рекомендовані новини