Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими та щирими посмішками, зустріччю з однокласниками та вчителями і, звичайно, першим дзвоником.
Урочистості з нагоди Першого дзвоника та Дня знань пройшли і в нашому ліцеї, який гостинно відкрив двері для своїх учнів, зокрема, для наймолодших, учнів 7-х класів.
Діти та дорослі зібралися на подвір’ї закладу. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про героїв України, які поклали своє здоров’я та життя заради рідної країни.
День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли, що таке свято в ліцеї для них востаннє, а учні 7-х класів відкрили для себе нову сторінку в нашому навчальному закладі, де все для них вперше – перший дзвоник, класний керівник, нові друзі.
Святково звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвоника. Віршами та співами вітали наймолодших ліцеїстів – найстарші учні ліцею, одинадцятикласники, здійснили посвяту в ліцеїсти наймолодших учнів та подарували їм значки з емблемою ліцею, як символ, візитівку ліцеїста, адже кожен із учнів залюбки носить її біля серця у вигляді значка. Наші учні собливо пишаються ним, коли представляють заклад, беручи участь у конкурсах чи проєктах різних рівнів. Усіх присутніх на святі з успішним початком навчального року привітала директорка ліцею Березинець Світлана Костянтинівна та побажала натхнення, здоров’я, успіхів у навчанні та мирного неба над головою.
Також дружню родину ліцею привітали гості – Антон Головенко, депутат Ірпінської міської ради та Ірина Коляденко, чемпіонка України та Європи з вільної боротьби, призерка Олімпійських ігор у Токіо.
І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить, коли хвилюючим акордом лунає Перший дзвоник, який покликав учнів на перший урок у виконанні учня 11-А класу Шапрана Олександра та учениці 7-Б класу Олександри Шишкової.
Срібний голос дзвоника дав старт новому, цікавому навчальному року, що принесе всім нам багато досягнень та звершень.
Навальный рік 2021/2-22 розпочався. Тож бажаємо, нехай він відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами учнів, а батьків – гордістю за своїх дітей!

Рекомендовані новини