У рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка розпочалася з 25 грудня, цього тижні в ліцеї було проведено багато різноманітних та цікавих заходів. Хоч у нашому навчальному закладі навчання проходить за змішаною системою але до акції класні керівники залучали своїх вихованців за рахунок соціальних мереж. Класний керівник Несміян Т.А. для учнів 8-Г класу провела в Zoom виховний захід на тему «Звільнення від рабства є право народів». Захід проведений з метою формування уявлення учнів про права людини. Діти дізналися про те, які права порушуються в ситуації рабства, експлуатації, торгівлі людьми тощо.
Точиліна І.В. для учнів 11-А класу провела інтерактивну лекцію «Стамбульська конвенція – Міжнародний правовий інструмент проти насилля».
До Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями практичний психолог Нагорна Г.О. провела годину спілкування для учнів 7-х класів «Дітям про важливе або друзі з ООП». Захід сприяв розвитку емпатії, поваги та толерантному ставленню до людей з вадами здоров’я.

Рекомендовані новини