Згідно плану роботи ліцею на 2020/2021 н.р. та з метою формування толерантної поведінки учнів під час взаємних стосунків один з одним та з іншими, їх загальнолюдських моральних цінностей, заохочення дітей до відповідальної громадянської позиції з 09 по 13 листопада 2020 року проходив Тиждень толерантності. В рамках тематичного тижня членами учнівського самоврядування, педагогом організатором, практичним психологом, класними керівниками було проведено ряд цікавих і змістовних заходів.
9 листопада в ліцеї розпочався КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ!!!
В день БІЛОГО кольору по класам відбулися інформаційні повідомлення «Що таке толерантність», відкритий мікрофон «Толерантність – це…», різноманітні виховні години класних керівників «Добро починається з тебе», «Вчимося поважати інших», «Для чого потрібна толерантність», «Коли потрібна наша тактовність» тощо.
10 листопада ПОМАРАНЧЕВИЙ ДЕНЬ
Другий день тижня Толерантності – День Відкритості і Тактовності. Пройшли акції на теми: «Скажи п’ять добрих слів», «Зрости свою квітку толерантності». Виховні години на дану тематику. Конкурс плакатів «Що ми знаємо один про одного».
11 листопада СИНІЙ ДЕНЬ
Третій день тижня Толерантності. День ВЗАЄМОПОРОЗУМІННЯ.
Колір дня – синій. Родзинкою дня стали акції «Ми різні, але рівні», «Твій рецепт толерантності», виховна година на тему: «Вчимося поважати інших». Виготовлено колаж «Долоня толерантності».
12 листопада ЧЕРВОНИЙ ДЕНЬ
Проходили тренінги. Це цікавий і неповторний процес пізнання себе та інших. На тренінгах «Планета толерантності» та «На доброму серці тримається світ», які провела практичний психолог, учні навчалися бути толерантними та милосердними. Наша «Квітка очікування» на кінець години спілкування розквітла, а це означає, що кожен учень, який брав участь у тренінгу відкрив своє серце для добрих справ.
13 листопада, колір дня – ЯСКРАВІ КОЛЬОРИ
В останній день тижня толерантності пройшла акція «Скринька гарних слів». Проведено колективну творчу справу «Світ у долоньках толерантності». Педагог організатор провела тренінг «Не говори, що знаєш, але знай, що говориш», а ще в кожному класі обрали найтолерантнішого учня. Виховна година “толерантність врятує світ”.
Виховна година на тему: Толерантність починається з мене. Під час проведення виховної години учні розкрили поняття «толерантність», проаналізували значимість толерантності під час взаємодії та виконання вправ «Загальний ритм», « Потяг» з іншими, важливість розуміння і поваги один до одного.

Рекомендовані новини